Elitarne Mistrzostwa Polski w Makijażu Permanentnym Long-Time-Liner 2018

3-4 marca 2018 w Warszawie odbyły się targi Beauty Forum, w których jak co roku udział wziął zespół Magdy Bogulak, jako oficjalny przedstawiciel marki Long-Time-Liner w Polsce. Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak zaprezentowało największe i najbardziej atrakcyjne stoisko w całej hali targowej. W tym roku impreza była wyjątkowo udana: tysiące odwiedzających, ogromne zainteresowanie ofertą i oczywiście mnóstwo nowych, obiecujących kontaktów i znajomości. Dziękujemy, że byliście tam z nami!

W tym roku, tak jak i w pozostałych latach Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak zorganizowało i przeprowadziło Elitarne Mistrzostwa Polski w Makijażu Permanentnym Long-Time-Liner. Wzięło w nim udział 10 finalistek wybranych spośród wielu zgłoszeń z całej Polski. O wyborze do finału decydował poziom i jakość prac nadesłanych do naboru przed mistrzostwami. Jury wybrało 10 najlepszych prac, których autorzy weszli do finału Elitarnych Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym Long-Time-Liner 2018. Oto uczestnicy:

  1. Kamila Ptaszyk
  2. Beata Iwanowska
  3. Katarzyna Markowska
  4. Aneta Kozłowska
  5. Justyna Watkowska
  6. Marta Karasek Vel Karasiewicz
  7. Monika Timoszyk
  8. Aneta Jurewicz
  9. Bogusława Herda
  10. Agnieszka BudzyńskaElitarne Mistrzostwa Polski w Makijażu Permanentnym Long-Time-Liner to okazja do spotkań linergistek Long-Time-Liner z całej Polski. To czas wymiany doświadczeń i pięknej rywalizacji. Mistrzostwa przebiegły w miłej atmosferze a wykonane makijaże były po prostu piękne! Wyrównany poziom prac nie ułatwiał wyboru jury 🙂 Ostatecznie zapadł następujący werdykt:

Oficjalne wyniki tegorocznych Elitarnych Mistrzostw w Makijażu Permanentnym Long-Time-Liner:
1 miejsce – Kamila Ptaszyk
2 miejsce – Beata Iwanowska
3 miejsce – Agnieszka Budzyńska
Gratulujemy!

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział w mistrzostwach i uczciwą rywalizację. To prawdziwy zaszczyt dla nas oceniać Waszą pracę i towarzyszyć Wam w tych ważnych w Waszej karierze chwilach. Oto pamiątkowe zdjęcie zespołu Magdy Bogulak i linergistek uczestniczących w Elitarnych Mistrzostwach w Makijażu Permanentnym Long-Time-Liner 2018.

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na naszym Facebooku >>