Nagrody Long Time Liner

Nagrody Long-Time-Liner

Nagrody Long-Time-Liner przyznawane marce co roku świadczą do doskonałej jakości usług i produktów. Firma może się pochwalić uznaniem zarówno Klientów jak i specjalistów z branży.

Beauty Forum Award 2013/14

Nagroda przyznawana przez firmę Würtenberger. Marka Long-Time-Liner® została uznana za lidera rynku makijażu permanentnego w zakresie innowacji i skuteczności.

Prix d’honneur de la beauté

Nagrody Long Time Liner

Corinna i Waltraud Kuffner

Wyróżnienie przyznane założycielce marki Long-Time-Liner® Waltraud Kuffner. Nagroda za życiowe osiągnięcia w pracy zawodowej.

Readers’ Choice Award 2011/2012

Nagroda przyznawana co dwa lata przez specjalistów z branży. To już trzecia z rzędu wygrana marki Long-Time-Liner® w kategorii makijaż permanentny.

Beauty Forum Award 2012

Pierwsze miejsce w konkursie na lidera rynku wśród firm kosmetycznych. Marka Long-Time-Liner® została uznana za lidera rynku w zakresie innowacji technologicznych i oferty usług.

 

Beauty Forum Award 2010

Urządzenie do pigmentacji Conture Liner Duo otrzymało nagrodę czytelników niemieckiego wydania magazynu BEAUTY FORUM w plebiscycie „Readers Choice 2010/2011″ w kategorii „Najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego”.

Marka Long-Time-Liner® po raz 4 z rzędu została wybrana przez magazyn „Beauty Forum” PRODUKTEM ROKU w kategorii Makijaż permanentny.

  • Nagrody Long Time Liner
  • Nagrody Long Time Liner

Readers’ Choice Award 2009/2010

Druga z rzędu wygrana w plebiscycie specjalistów branży kosmetycznej. Marka Long-Time-Liner® zwyciężyła w kategorii Makijaż Permanentny. Została doceniona za niedoścignioną jakość oraz innowacyjność na rynku zabiegów i produktów upiększających.