Makijaż Permanentny Metamorfoza Agnieszka Redlich

 

Agnieszka Redlich to druga finalistka Metamorfozy na Pięknej. Ma 31 lat, mieszka w Pruszkowie, z zawodu jest fizjoterapeutą . W wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze, czytać książki i spędzać czas z rodziną. Dlaczego wzięła udział w naszej akcji? Oto jej wypowiedź: „Zgłosiłam się do metamorfoz, ponieważ jest to super okazja, by pod okiem najlepszych specjalistów zmienić swój wizerunek. Najbardziej zależało mi na podkreśleniu oczu, które bez makijażu są małe i nie widoczne. Jeśli chodzi o usta, nigdy ich nie podkreślałam, ale delikatna kreska mogłaby nadać im pełności i wyrazistości”

Makijaż permanentny metamorfoza Agnieszka Redlich – zabiegi

Makijaż Permanentny Metamorfoza Agnieszka RedlichAgnieszka ma bardzo cienkie i niewidoczne brwi. Przed zabiegiem w oczy bardzo rzucała się czerwona poświata jaka pozostała po wykonanym kiedyś makijażu brwi. Zdominowała ona brwi i nie wyglądała dobrze. Podczas zabiegu zniwelowaliśmy ten efekt. Dorysowaliśmy nowe włoski w łuku brwiowym. Na kolejnych zabiegach poszerzyliśmy je i uzupełniliśmy metodą cieniowania.
Makijaż Permanentny Metamorfoza Agnieszka RedlichAgnieszka ma bardzo jasną cerę o delikatnie różowym zabarwieniu. Jasna oprawa oczu i jasne usta sprawiały, że twarz była mało wyraźna. Podczas metamorfozy zaproponowaliśmy makijaż permanentny oczu i ust. Oczy podkreśliły kreski dolna i górna. Dzięki nim oczy stały się wyraźniejsze i bardziej widoczne.
Makijaż Permanentny Metamorfoza Agnieszka RedlichPiękne jędrne usta Agnieszki pokreśliliśmy delikatnym odcieniem różu.

Makijaż permanentny metamorfoza Agnieszka Redlich finał

Makijaż Permanentny Metamorfoza Agnieszka Redlich
Zobaczcie jak wygląda Agnieszka Redlich po zabiegach makijażu permanentnego i w nowych stylizacjach stroju i makijażu.