Makijaż permanentny seminarium 2010

20 kwietnia w Hotelu Kyriad Prestiże odbyło się Seminarium dla Linergistek 2010 zorganizowane przez SHARLEY – Instytut Zdrowia i Urody Medical SPA i firmę SUPERNOVA poświęcone najnowszym trendom w makijażu permanentnym. Instytut Sharley od wielu lat jest liderem w makijażu permanentnym na polskim rynku kosmetycznym, a pracujące w Instytucie linergistki to laureatki wielu międzynarodowych, prestiżowych nagród.

Nic zatem dziwnego, że właśnie w Instytucie Sharley powstało CERTYFIKOWANE CENTRUM SZKOLENIOWE w makijażu permanentnym w którym z ogromną determinacją przeprowadzane są elitarne systemy szkoleń dla linergistek z całej Polski. Efekty są naprawdę spektakularne o czym mogliśmy się przekonać na niniejszej konferencji.

Każdy z nas ma ziarno piękna trzeba je tylko wydobyć i podkreślić – mówiła Magda Bogulak prezes Instytutu Sharley prowadząca spotkanie. Na konferencję przybyło wielu dziennikarzy i bardzo dużo gwiazd miedzy innymi: Ilona Ostrowska, Martyna Wojciechowska, Edyta Herbuś, Magda Wójcik, Beata Ścibakówna, Elżbieta Zającówna.