Makijaż permanentny Warszawa

 

Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego

Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak. Centrum powstało w 2011 roku w oparciu o prawie 20letnie doświadczenie i wiedzę w makijażu permanentnym Long-Time-Liner® jego założycielki, Magdy Bogulak. Centrum oferuje zabiegi z zakresu makijażu permanentnego i wizażu. Prowadzimy również pełen zakres szkoleń linergistek metody Long-Time-Liner®. Szkolenia prowadzone są w naszym Centrum Szkoleniowym w Warszawie przy ul. Pięknej 52. Jesteśmy również dystrybutorem produktów Long-Time-Liner® na terenie Polski. Produkty można kupić w naszym sklepie internetowym znajdującym się pod adresem: http://sklep.permanentnywarszawa.pl/

Makijaż permanentny Warszawa – Poznaj naszą ofertę

 

Zaufaj naszej renomie i doświadczeniu

Makijaż permanentny Warszawa

Planujesz makijaż permanentny? Wybierz makijaż wykonywany metodą Conture® Make-up Long-Time-Liner®. Makijaż permanentny wykonywany tą metodą uznaje się obecnie za najbardziej precyzyjny i bezpieczny ze wszystkich metod makijażu permanentnego. Sprawdzona i stale udoskonalana niemiecka metoda ma rzesze zwolenników na całym świecie. W Polsce jest już od prawie 20 lat. Na rynek polski prawie 20 lat temu wprowadziła właścicielka Centrum Makijażu Permanentnego Magdalena Bogulak. Magdalena Bogulak jest zatem jej prekursorem w Polsce, a także najbardziej doświadczonym wykonawcą i szkoleniowcem. Magdalena Bogulak, podobnie jak wszystkie linergistki Centrum Makijażu Permanentnego, posiada tytuł Elite Linergist – najwyższy certyfikat marki Long Time Liner®. W 2010 roku linergistki z Centrum Makijażu Permanentnego były największą jak dotychczas polską grupą, której członkinie zdobyły ten tytuł. Swoją wiedzę, talent i kompetencje prezentowały ponadto na wielu Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Polsce zajmując najwyższe pozycje.

 

Magdalena Bogulak – prekursor makijażu permanentnego w Polsce. Licencjonowany trener i szkoleniowiec Long Time Liner® Conture® Make-up na terenie Polski.

 

Makijaż permanentny Warszawa – Ważne daty:

 • 1996 – LICENCJA I – szkolenie Long Time Liner –  Monachium
 • 1998 – TRAINING LICENSEE – Monachium Licencja Trenera LONG-TIME LINER na terenie Polski
 • 2003 – Jury na Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym
 • 2004 – Jury na Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym – Warszawa
 • 2006 – Wprowadzenie metody włoskowej brwi do oferty linergistek
 • 2009 – Tytuł Elite Linergist świadczy o najwyższej jakości usług makijażu permanentnego w siedzibie firmy LONG- TIME LINER -Monachium
 • 2010 – Intensive Seminar- tytuł Elite Linergist dla linergistek z Instytutu Zdrowia i Urody Sharley – Monachium
 • 2011 – LICENCJA II – Pigmentacja medyczna, maskująca i retuszująca LONG-TIME LINER  – Monachium
 • 2011 – Elite Trening LTL – Monachium
 • 2012 – kontynuacja licencji trenerskiej
 • 2013 – Elite Trening LTL – Monachium
 • 2014 – Trainer Licence – nowi trenerzy w Centrum Makijażu Magdy Bogulak

Elite Linergist Long-Time-Liner

Elite Lingerist jest najwyższym certyfikatem marki Long Time Liner®. Przyznawany jest okresowo najlepiej wyszkolonym linergistkom. Co roku linergistka muszą potwierdzić swoje umiejętności, by przedłużyć Certyfikat Elite Linergist. Wszystkie linergistka Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak posiadają tytuł Elite Linergist, który co roku potwierdzają swoimi coraz to wyższymi kwalifikacjami.

Makijaż permanentny Warszawa – Mistrzynie makijażu permanentnego

Linergistki z Centrum Makijażu Permanentnego wielokrotnie brały udział w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Polsce i zajmowały w nich czołowe pozycje.

Makijaż permanentny Warszawa – Szkolimy się dla Ciebie!