Konferencja Paryż wrzesień 2018

30 września i 1 października w Paryżu odbyła się Conférence Maquillage Permanent Long-Time-Liner, której organizatorem były Violetta Michalska i Charlotte Michalska, przedstawiciele Long-Time-Liner na terenie Francji.

W konferencji wzięli udział znakomici specjaliści w makijażu permanentnym Long-Time-Liner z wielu krajów świata: Francja, Turcja, Liban, Niemcy, Rosja czy Polska. Konferencja obfitowała w ciekawe prelekcje i pokazy makijażu. Była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zawierania nowych znajomości w branży.

Zespół linergistek Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak wziął w niej czynny udział. Linergistki z zespołu Magdy Bogulak: Martyna Bogulak, Iga Bogulak, Justyna Czarnecka-Urbanowicz, Agnieszka Czaja i oczywiście Magda Bogulak. Linergistki były członkami jury oraz wystąpiły z dwoma wykładami i pokazami zaawansowanych technik pigmentacji. Linergistki zaprezentowały: techniki pigmentacji brwi u mężczyzn oraz metody pigmentacji medycznej ust. Wysoki poziom merytoryczny oraz obecność specjalistów makijażu permanentnego z wielu krajów przesądziły o sukcesie konferencji.