Long-Time-Liner

Long-Time-Liner – Najnowsze osiągnięcia dla Twojego piękna

Long-Time-Liner® to niemiecka marka makijażu permanentnego powstała w Niemczech w 1992 roku. W chwili obecnej jest najchętniej i najczęściej wybieraną marką przez profesjonalistów. Wielką popularność i zaufanie zawodowców Long-Time-Liner® zdobył dzięki wysokiej jakości produktów, swojej niezawodności i ciągłemu doskonaleniu.

Właściciele Long-Time-Liner® stawiają nacisk na najwyższą jakość swoich produktów oraz usług. Wdrażają rygorystyczne normy i dbają o ich przestrzeganie. Dzięki temu zarówno usługi jak i szkolenia linergistek są na najwyższym światowym poziomie.

Własciciel Long-Time-Liner
Gabriele Medingdörfer

Firma Long-Time-Liner® zapewnia:

  • szkolenia linergistek
  • aparaty do miktopigmentacji Conture Liner Duo®
  • serwis aparatów do miktopigmentacji Conture Liner Duo®
  • części zamienne i akcesoria do mikropigmentacji
  • barwniki do mikropigmentacji
  • kosmetyki kolorowe wykorzystywane w makijażu permanentnym
  • kosmetyki do pielęgnacji po zabiegach makijażu permanentnego
  • materiały promocyjne dotyczące marki

Więcej na temat marki Long-Time-Liner

Normy i certyfikaty Long-Time-Liner – Maksymalne bezpieczeństwo i precyzja w makijażu permanentnym

Long-Time-Liner® to najwyższa jakość produktów i usług. Wszystkie urządzenia i barwniki produkowane przez Long-Time-Liner® spełniają wymagania międzynarodowych norm. Oto najważniejsze z nich: ISO 29990 2015, DIN EN ISO 13485:2007, 93/42 EWG, ISO 9001, eduQua, Audyty TÜV zgodnie z normą ISO 13485:2003

Nagrody Long-Time-Liner

Każdego roku, od początku swojej działalności, Long-Time-Liner® zdobywa liczne nagrody. Świadczą one o doskonałej jakości usług i produktów. Firma może się pochwalić niegasnącym uznaniem zarówno Klientów jak i specjalistów z branży.

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo – najwyższa jakość doceniona nagrodami

Sprzęt do makijażu permanentnego Conture Liner Duo Long Time Liner spełnia najwyższe wymagania linergistek i zapewnia komfort pracy zarówno osobie wykonującej makijaż jak i Klientowi. Niezwykle cichy i precyzyjny sprzęt pozwala wykonać doskonały makijaż ust oczu i brwi. Linergistka wykorzystuje w pracy jednorazowe, sterylne kartridże, dzięki czemu podczas zabiegu zachowana jest najwyższa higiena i bezpieczeństwo.

Urządzenia do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® posiadają niemiecki certyfikat MPG 93/42 EWG. Ich zgodne z przeznaczeniem użytkowanie nie stanowi zagrożenia dla użytkownika, klienta, jak i osób trzecich. Conture® Liner Duo Produkowany jest Niemczech zgodnie ze standardami jakości ISO 13485:2003 oraz DIN EN ISO 13485:2007.

Barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner – Piękne i trwałe kolory

Barwniki do makijażu permanentnego marki Long-Time-Liner® to efekt wieloletniej pracy najlepszych specjalistów z branży kosmetycznej. Barwniki do makijażu permanentnego produkowane są w sterylnych warunkach w siedzibie firmy w Monachium. Są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Posiadają certyfikat i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.

Long-Time-Liner® oferuje bardzo szeroką gamę barwników do ust, oczu, brwi i kamuflażu. Mają piękne barwy i dają piękne efekty pracy. Makijaże wykonane barwnikami Long-Time-Liner® są trwałe a zarazem bardzo naturalne.

Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner

Marka Long-Time-Liner posiada bardzo skuteczny preparat do usuwania niechcianego makijażu permanentnego. Bye-Bye Pigment Remover usuwa niechciany makijaż permanentny, a nawet tatuaże. Został opracowany w laboratorium w Monachium zgodnie z zasadą: „Tak łagodny, jak to możliwe, tak skuteczny, jak to konieczne”. Nie zawiera kwasów ani substancji toksycznych i jest oparty na roztworach alkalicznych. W zależności od wartości pH skóry, alkaliczny Bye-Bye Pigment Remover może wnikać głębiej w skórę niż inne środki do usuwania pigmentów zawierające kwasy lub sole. Zabieg z użyciem Bye-Bye Pigment Remover jest więc skuteczniejszy i mniej obciążający dla skóry. Usuwa wszystkie pigmenty (w tym pigmenty kamuflażowe) w zależności od głębokości makijażu lub tatuażu.W naszym Centrum wykonujemy zabiegi usuwania makijażu permanentnego z użyciem Bye-Bye Pigment Removera.

Kosmetyki do pielęgnacji przed/po zabiegu makijażu permanentnego

Marka Long-Time-Liner stworzyła własną linię kosmetyków, które używane są zarówno przed jak i po zabiegu makijażu permanentnego. Dzięki temu osiągamy doskonałe efekty zabiegów a nasi Klienci mogą cieszyć się komfortową pielęgnacją skóry po zabiegu w domu a potem pięknym i trwałym efektem.