Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo to efekt 20letniej pracy specjalistów z Niemiec. Od początku istnienia marki jest modyfikowany i udoskonalany. Obecnie jest to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego na rynku. Aparat do makijażu permanentnego ma nie tylko nowy wygląd, dzięki któremu wygląda nowocześnie i harmonizuje z wyposażeniem salonów kosmetycznych, ale także oferuje możliwość podłączenia drugiej rączki. Urządzenie do makijażu permanentnego Conture®-Liner Duo dostępne jest osobno jak i w zestawach, które zawierają:

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo,

  • dwie rączki,
  • 4 barwniki do mikropigmentacji w wybranym kolorze,
  • 40 sterylnie zapakowanych igieł jednorazowych,
  • 1 spray do dezynfekcji skóry,
  • 1 igłę do czyszczenia.
  • walizkę.

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo – najwyższa jakość doceniona nagrodami

Sprzęt do makijażu permanentnego Conture Liner Duo Long Time Liner zawsze spełniał najwyższe wymagania linergistek i zapewniał komfort pracy zarówno osobie wykonującej makijaż jak i Klientowi. Niezwykle cichy i precyzyjny sprzęt do makijażu permanentnego pozwala wykonać doskonały makijaż ust oczu i brwi.

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo – zakres pracy

Aparat do makijażu permanentnego oferuje cztery programy, które linergistka może wykorzystać w pracy. Są to:

  • Rekonwalescencja – program wykorzystywany w pigmentacji medycznej i kosmetycznym przywracaniu konturu dolnej i górnej wargi.
  • Kamuflaż – program do pigmentacji kamuflującej i cieniowania
  • Zagęszczanie rzęs – program przydatny w zabiegach makijażu oczu mającego na celu optyczne zagęszczenie linii rzęs
  • Włoski brwi – program wykorzystywany w rysowaniu włosków w łuku brwiowym

Aparat do makijażu permanentnego pozwala również na ustawienia ręczne. Linergistka może więc dowolnie dostosować go do swojej pracy.

Aparat do makijażu permanentnego Long Time Liner to komfortowa, cicha i bezpieczna praca. Linergistka ma pełną kontrolę nad sprzętem. Kontroluje prędkość igły, jej odległość od urządzenia, a co za tym idzie ilość pobieranego barwnika. Aparat do makijażu permanentnego posiada system zintegrowanego przepływu barwników, dzięki któremu barwniki są bezpośrednio podawane do końcówki. Linergistka nie zanurza końcówki urządzenia w pigmencie, nie zakrapla barwnika na skórę Klientki. Urządzenie do makijażu permanentnego Conture Liner Duo pozwala na zachowanie najwyższej higieny pracy. Aparat do makijażu permanentnego gwarantuje również bezpieczeństwo pracy linergistki i Klientki. Podczas zabiegu igły są połączone z osłonką zabezpieczającą. Kiedy sprzęt do makijazu permanentnego nie pracuje igła automatycznie chowa się w osłonce. Minimalizuje to ryzyko zranienia.

Sprzęt do makijażu permanentnego Conture Liner Duo – komfort w pracy linergistki

Najważniejszą cechą nowego aparatu do makijażu permanentnego Conture Liner Duo jest możliwość podłączenia dwóch rączek. Ten fakt znacznie ułatwia pracę. Linergistka może oszczędzić czas i skrócić trwanie zabiegu. Nie ma już konieczności zmiany końcówki. Można pracować z dwoma kolorami w jednym czasie. Nowy aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo to przede wszystkim większy komfort i wydajność pracy!

Sprzęt do makijażu permanentnego Conture Liner Duo – bezpieczny i niezawodny

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo produkowany jest w Niemczech z najwyższej jakości materiałów. Komponenty zastosowane w urządzeniu są produkowane z chirurgicznej stali nierdzewnej. Można je sterylizować i używać wiele razy. Spełniają wszelkie wymagania medyczne i kosmetyczne.

Sprawdziliśmy! Polecamy!
Aparat do makijażu permanentnego jest do kupienia w naszym sklepie online: www.sklep.permanentnywarszawa.pl

Sprzęt do makijażu permanentnego Conture®-Liner Duo – Gwarancja jakości

Urządzenia do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® posiadają niemiecki certyfikat MPG 93/42 EWG. Ich zgodne z przeznaczeniem użytkowanie nie stanowi zagrożenia dla użytkownika, klienta, jak i osób trzecich. Conture® Liner Duo Produkowany jest Niemczech zgodnie ze standardami jakości ISO 13485:2003 oraz DIN EN ISO 13485:2007.

Okres gwarancji na Aparat do makijażu permanentnego Conture® Liner Duo: 24 miesiące.
Okres gwarancji na na rączkę: 12 miesięcy.