Nagrody Long-Time-Liner

Nagrody Long-Time-Liner

Nagrody Long-Time-Liner przyznawane marce co roku świadczą do doskonałej jakości usług i produktów. Firma może się pochwalić uznaniem zarówno Klientów jak i specjalistów z branży.

Beauty Forum Award 2013/14

Nagroda przyznawana przez firmę Würtenberger. Marka Long-Time-Liner® została uznana za lidera rynku makijażu permanentnego w zakresie innowacji i skuteczności.

Prix d’honneur de la beauté

Wyróżnienie przyznane założycielce marki Long-Time-Liner® Waltraud Kuffner. Nagroda za życiowe osiągnięcia w pracy zawodowej.

Readers’ Choice Award 2011/2012

Nagroda przyznawana co dwa lata przez specjalistów z branży. To już trzecia z rzędu wygrana marki Long-Time-Liner® w kategorii makijaż permanentny.

Beauty Forum Award 2012

Pierwsze miejsce w konkursie na lidera rynku wśród firm kosmetycznych. Marka Long-Time-Liner® została uznana za lidera rynku w zakresie innowacji technologicznych i oferty usług.

Beauty Forum Award 2010

Urządzenie do pigmentacji Conture Liner Duo otrzymało nagrodę czytelników niemieckiego wydania magazynu BEAUTY FORUM w plebiscycie “Readers Choice 2010/2011” w kategorii “Najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego”.

Marka Long-Time-Liner® po raz 4 z rzędu została wybrana przez magazyn „Beauty Forum” PRODUKTEM ROKU w kategorii Makijaż permanentny.

Readers’ Choice Award 2009/2010

Druga z rzędu wygrana w plebiscycie specjalistów branży kosmetycznej. Marka Long-Time-Liner® zwyciężyła w kategorii Makijaż Permanentny. Została doceniona za niedoścignioną jakość oraz innowacyjność na rynku zabiegów i produktów upiększających.

Beauty Forum Award 2008

Firma Long-Time-Liner® zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie specjalistów z branży kosmetycznej, którzy wskazali ją jako lidera rynku. Long-Time-Liner® został doceniony za innowacyjność i ofertę usług.

Readers’ Choice Award 2007/2008

Ponad 6000 kosmetologów zagłosowało w plebiscycie na najlepszy produkt roku 2007/2008. Long-Time-Liner® zwyciężył w kategorii makijaż permanentny.

Beauty Forum Award 2000

Long-Time-Liner® otrzymała pierwszą nagrodę Beauty Award w kategorii najbardziej innowacyjnej firmy w branży.