Agnieszka Redlich

Agnieszka Redlich

Agnieszka Redlich to druga finalistka Metamorfozy na Pięknej. Ma 31 lat, mieszka w Pruszkowie, z zawodu jest fizjoterapeutą . W wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze, czytać książki i spędzać czas z rodziną. Dlaczego wzięła udział w naszej akcji? Oto jej wypowiedź: “Zgłosiłam się do metamorfoz, ponieważ jest to super okazja, by pod okiem najlepszych specjalistów zmienić swój wizerunek. Najbardziej zależało mi na podkreśleniu oczu, które bez makijażu są małe i nie widoczne. Jeśli chodzi o usta, nigdy ich nie podkreślałam, ale delikatna kreska mogłaby nadać im pełności i wyrazistości”

Makijaż permanentny metamorfoza Agnieszka Redlich – zabiegi

Agnieszka miała bardzo cienkie i niewidoczne brwi. Przed zabiegiem w oczy bardzo rzucała się czerwona poświata jaka pozostała po wykonanym kiedyś makijażu brwi. Zdominowała ona brwi i nie wyglądała dobrze. Podczas zabiegu zniwelowaliśmy ten efekt. Dorysowaliśmy nowe włoski w łuku brwiowym. Na kolejnych zabiegach poszerzyliśmy je i uzupełniliśmy metodą cieniowania.
Agnieszka ma bardzo jasną cerę o delikatnie różowym zabarwieniu. Jasna oprawa oczu i jasne usta sprawiały, że twarz była mało wyraźna. Podczas metamorfozy zaproponowaliśmy makijaż permanentny oczu i ust. Oczy podkreśliły kreski dolna i górna. Dzięki nim oczy stały się wyraźniejsze i bardziej widoczne. Piękne jędrne usta Agnieszki pokreśliliśmy delikatnym odcieniem różu.

Makijaż permanentny metamorfoza Agnieszka Redlich finał

Agnieszka Redlich

Agnieszka Redlich po zabiegach makijażu permanentnego i w nowych stylizacjach stroju i makijażu.