Agnieszka Smażyńska

Agnieszka Smażyńska

Agnieszka Smażyńska ma 28 lat i jest mamą dwóch ślicznych córek. Na co dzień pracuje z dziećmi. Wolny czas w większości spędza ze swoimi córeczkami, a w ramach czasu poświęconego sobie czyta książki i spotyka się ze znajomymi. Jak mówi Agnieszka: “Po udziale w konkursie mam nadzieję poczuć się bardziej kobieco, ponieważ mając dwójkę dzieci często brakuje mi czasu dla siebie, ponadto metamorfoza pozwoli mi stać się bardziej pewną siebie.”

Podczas Metamorfozy na Pięknej postanowiliśmy zdecydowanie zmienić wygląd Agnieszki.

Agnieszka Smażyńska podczas zabiegów:

Podczas Metamorfozy na Pięknej postanowiliśmy zdecydowanie zmienić wygląd Agnieszki. Zaczęliśmy od podkreślenia jej oczu. Wyregulowaliśmy kształt brwi wykonując makijaż permanentny metodą włoskową i cieniowania. Piękne zielone oczy podkreśliliśmy kreskami na górnych i dolnych powiekach. W efekcie oczy Agnieszki zyskały nowy blask i niesamowitą głębię. Usta wymagały jedynie delikatnego muśnięcia kolorem. Dzięki makijażowi permanentnemu na stałe zaznaczyliśmy ich piękny kształt.

Makijaż Permanentny – Metamorfoza – finał

Agnieszka Smażyńska

W finale metamorfozy postawiliśmy na zmianę fryzury i uczesania Agnieszki. Do tej pory Agnieszka nosiła spięte w kucyk lub koka blond włosy. My postawiliśmy na karmelowy kolor z rudymi refleksami. Twarz Agnieszki ociepliła się i stała się bardziej wyraźna. Delikatny make-up rozświetlający twarz, soczyste usta i burza włosów zmieniły Agnieszkę i wydobyły jej piękno i kobiecość.