Anna Kalemba-Piętka

Anna Kalemba-Piętka

Przedstawiamy Annę Kalembę-Piętkę, uczestniczkę Metamorfozy na Pięknej. Tak jak wspominaliśmy, z Anną po raz pierwszy spotkaliśmy się w lutym, na seminarium Z Corinną Kuffner. Już wtedy zaczęła się jej przemiana. Obserwując bardzo pozytywną zmianę po zabiegach pigmentacji medycznej, wiosną zaprosiliśmy ją do finału naszej akcji i zaproponowaliśmy pozostałe zabiegi. Anna Kalemba-Piętka ma 35 lat. Jest prawnikiem i zajmuje się nauką przedmiotów prawniczych w szkole policealnej. Przede wszystkim jednak jest mamą 2 maluszków. W wolnym relaksuje się przy dobrej książce i muzyce. Wielką frajdę sprawia jej spędzanie czasu z rodziną na wspólnych wycieczkach, grach i zabawach. Po metamorfozie oczekiwała zmiany wizerunki i przede wszystkim praktycznego i wygodnego na co dzień makijażu permanentnego.

Anna Kalemba-Piętka podczas zabiegów:

Anna to piękna kobieta, u której wykonaliśmy makijaż medyczny oczu i brwi. W pierwszej kolejności skorygowaliśmy kształt brwi. Brwi, które do tej pory Anna rysowała sama absolutnie do niej nie pasował. Brwi były zbyt płaskie, długie i miały zły kolor. Kształt, który zaproponowaliśmy Ani wysmuklił jej twarz, nadał lekkości i przede wszystkim wyglądał naturalnie. Nowe brwi Ani wykonaliśmy metodą włoskową.

Brak rzęs zrekompensował makijaż permanentny oczu na górnej i dolnej powiece. Kreski zastąpiły linię rzęs i na stałe podkreśliły oczy. Na koniec podkreśliliśmy przepiękne, jędrne usta Ani. Mięsiste i kształtne usta wymagały jedynie muśnięcia kolorem. Niejedna kobieta zazdrości pewnie takiego kształtu i objętości.

Metamorfoza

Anna Kalemba-Piętka

W finale uwolniliśmy fryzurę Anny. Anna nosi włosy zawsze spięte w kucyk. Tymczasem rozpuszczone włosy dodają jej wiele kobiecości. Zmieniliśmy sposób uczesania, przedziałek przenieśliśmy na bok a włosy wycieniowaliśmy. Włosy o ton jaśniejsze rozświetliły twarz. W finale przekonaliśmy Anię o tym jak pięknie jej w sukienkach i dopasowanych spodniach. Warto podkreślać tak zgrabne nogi!