Anna Michalak

Anna Michalak

Anna Michalak ma 33 lata, jest mamą dwóch pięknych córeczek. Na co dzień zajmuje się obsługą klienta w branży ubezpieczeniowo-prawnej. Ma artystyczną duszę, kocha fotografować. Wolny czas spędza na świeżym powietrzu ze swoimi córkami. Jak mówi: “Udział w konkursie daje mi nie tylko szansę na wspaniałą zmianę wizerunku zewnętrznego, ale też szansę na przemianę wewnętrzną. Mam nadzieję, że pozwoli mi znowu uwierzyć w siebie i poczuć się piękną, wartościową kobietą”.

Anna Michalak podczas zabiegów:

Metamorfozę Anny zaczęliśmy od odtworzenia brwi i poprawnego kształtu łuku brwiowego. Na początku wykonaliśmy rysunek wstępny kredką, a dopiero wtedy, gdy Anna zaakceptowała swój nowy kształt brwi wykonaliśmy makijaż permanentny. Makijaż brwi został wykonany metodą włoskową oraz cieniowania. Podstawową metodą w pigmentacji medycznej brwi była metoda włoskowa. Aby jednak na bardzo jasnej skórze Ani włoski nie odcinały się zbytnio, podcieniowaliśmy je. W ten sposób uzyskaliśmy bardzo naturalny efekt.

W drugiej kolejności zajęliśmy się oczami. Wykonaliśmy kreski na górnych i dolnych powiekach. Podkreśliły one wyjątkowy błękitny kolor oczu. Na koniec zostawiliśmy makijaż permanentny ust. Wyrównaliśmy asymetrię ust, powiększając górną wargę. Na początku kolor był bardzo delikatny i prawie nie zauważalny. Na drugiej wizycie, kiedy Anna bardzo pokochała swój makijaż, wzmocniliśmy kolor ust na życzenie naszej klientki

Makijaż Permanentny Metamorfoza Anna Michalak – finał

Anna Michalak

W finale metamorfozy namówiliśmy Anię na ocieplenie bardzo jasnego, platynowego blondu. U nasady włosów nałożyliśmy ciemniejszą farbę, a resztę włosów delikatnie musnęliśmy ciepłym odcieniem beżu. W efekcie włosy Ani nie były już zimne, ale naturalne i słoneczne. Ciemniejszy kolor podkreślił twarz. Wcześniejszy bardzo jasny kolor włosów zlewał się z jasną, alabastrową cerą. Do tej pory Ania nosiła równo obcięte włosy. Wycieniowaliśmy je i zmieniliśmy uczesanie. Fryzura z półdługą grzywką i przedziałkiem z boku, zdecydowanie wysmukliła twarz i dodała kobiecości. Na koniec kolorowe stroje i bardzo kobiece fasony. Poznajcie Anię po wiosennej metamorfozie!