Dorota Petkowicz

Dorota ma 32 lata i jest mamą dwójki ślicznych dzieci. Na co dzień poświęca im niemal cały swój czas. Nie ma więc go już dla siebie. W metamorfozie wzięła udział między innymi po to, aby zadbać o swój wygląd. Dorota powiedziała nam: „W ciągu dnia nie mam czasu na robienie makijażu. Byłoby fantastycznie, gdybym mogła mieć go na stałe”. Spełniliśmy jej marzenie i wykonaliśmy pełny makijaż ust oczu i brwi.

Makijaż permanentny ust

Dorota ma piękne i duże usta ale ich kontur całkiem się rozmył. Swój kształt zgubiło gdzieś serduszko ust i było niewidoczne. Postanowiliśmy więc odbudować kontur ust, wyrównać ich delikatna asymetrię i wypełnić je bardzo delikatnym, naturalnym kolorem. Wykonaliśmy makijaż permanentny kontur ust z wypełnieniem. W efekcie usta Doroty stały się pełne i bardzo seksowne

Makijaż permanentny oczu i brwi

Błękitne i duże oczy Doroty wymagały jedynie delikatnego podkreślenia. Wykonaliśmy więc delikatną kreskę górną oka, którą Dorota rysowała najczęściej kredką. Dzięki kresce na powiece górnej spojrzenie Doroty nabrało głębi. Makijaż permanentny oczu ucieszył bardzo uczestniczkę naszej Metamorfozy. Nie będzie już musiała codziennie malować jej sama.Dorota ma bardzo jasna karnację i dziewczęcą urodę. Tak samo jasne były jej naturalne brwi. Dlatego tez makijaż permanentny brwi wykonaliśmy metodą piórkową. Makijaż permanentny brwi metodą piórkową tuż po zabiegu jest dość intensywny, ale po około 7 dniach, po wyłuszczeniu będzie bardzo delikatny i naturalny.

Dorota Petkowicz podczas zabiegów:

Wszystkie zdjęcia pokazują efekt tuż po zabiegu. Na zdjęciach widoczna jest delikatna opuchlizna, która jest naturalna i znika po kilku godzinach. Efekt kolorystyczny makijażu tuż po zabiegu jest dość mocny. Po wyłuszczeniu się naskórka po około 4 do 7 dni, makijaż zblednie o około 50% i będzie bardzo naturalny.