Emilia Jelińska

Emilia ma 33 lata i wychowuje 10 letnią córkę. Pracuję jako specjalista ds. zakupów w branży tworzyw sztucznych. W wolnych chwilach lubi czytać, spotykać się z przyjaciółmi oraz gotować. Dużą przyjemność sprawiają jej podróże. Uwielbia krótkie wypady do europejskich miast, w czasie których zwiedza i ma okazję spróbować nowych smaków, które potem próbuje przenieść do swojej kuchni. Emilia powiedziała nam: „Od jakiegoś czasu myślałam o makijażu permanentnym ale chyba brakowało mi odwagi. Miałam nadzieję, że poczuję się bardziej kobieca i atrakcyjna i nie pomyliłam się. Dzięki metamorfozie mam pięknie podkreślone oczy i usta. Myślę, że nabrałam również większej pewności siebie. Makijaż to również duża wygoda na co dzień, zwłaszcza w pracy gdzie z racji kontaktów biznesowych muszę dobrze wyglądać”.

Emilia podczas zabiegów:

Emilia przed metamorfozą miała bladą twarz i słabo zarysowane brwi i usta. Postanowiliśmy podkreślić jej urodę i nadać odpowiedni kształt jej brwiom oraz ustom. W trakcie metamorfozy wykonaliśmy pełny makijaż permanentny ust, oczu i brwi.

Cieniutkie i jasne brwi Emilii ginęły w zderzeniu z długimi, ciemnymi włosami. Poszerzyliśmy je i wykonaliśmy delikatny makijaż permanentny metodą cieniowania. Dzięki niemu brwi stały się widoczne, a twarz zyskała odpowiednią do swojej urody oprawę.

Oczy Emilii podkreśliliśmy kreską zagęszczającą linię rzęs na powiece górnej i delikatną kreseczką na powiece dolnej. Oczy stały się bardziej wyraźne a spojrzenie głębsze.

Na koniec wykonaliśmy u Emilii makijaż permanentny kontur ust z wypełnieniem. Przed zabiegiem Emilia zdradziła nam, że marzy o pięknych, czerwonych ustach. Powiedziała również, że nie maluje się na co dzień. W takiej sytuacji zdecydowaliśmy, że kolor ust Emilii przynajmniej na początku powinien być delikatny, aby mogła się przyzwyczaić do pomalowanych ust na co dzień. Na kolejnej wizycie, wzmocnimy go, jeśli będzie sobie tego życzyła. Podczas zabiegu wyrównaliśmy asymetrię ust powiększając delikatnie górną wargę. W efekcie Emilia zyskała zmysłowe i piękne usta!

Wszystkie zdjęcia pokazują efekt tuż po zabiegu. Na zdjęciach widoczna jest delikatna opuchlizna, która jest naturalna i znika po kilku godzinach. Efekt kolorystyczny makijażu tuż po zabiegu jest dość mocny. Po wyłuszczeniu się naskórka po około 4 do 7 dni, makijaż zblednie o około 50% i będzie bardzo naturalny.