Izabela Gos

Makijaż permanentny metamorfoza Izabela Gos

Izabela Gos ma 28 lat i zawodowo pracuje z najmłodszymi. Na co dzień jest mamą 2 urwisów i zazwyczaj nie ma czasu na codzienny makijaż. Lubi mieć kreski na oczach, ale nie lubi ich malować i nie lubi kiedy się rozmazują. Przed Metamorfozą powiedziała: “Cieszę się, że nie będę już musiała spędzać tyle czasu na malowaniu oczu. Kreski i tak zawsze nie wychodziły mi idealne. Teraz to się zmieni”.

W Metamorfozie na Pięknej wykonaliśmy u Izabeli całościowy makijaż permanentny. Jasna karnacja i blond włosy determinowały wygląd makijażu. Wykonaliśmy bardzo delikatny makijaż, aby nie przerysować go i aby nie wyglądał sztucznie.

Makijaż permanentny oczu i brwi

U Pani Izabeli wykonaliśmy delikatną kreskę dekoracyjną oka. Dzięki niej oczy stały się bardziej widoczne a spojrzenie wyraźne. Pani Iza miała bardzo jasne i cienkie brwi. Przez lata wyskubywane włoski z czasem przestały odrastać. Takie brwi nie stanowiły dobrej oprawy oczu. Poszerzyliśmy je więc delikatnie, wyrównaliśmy kształt i zniwelowaliśmy asymetrię. Do wykonania makijażu użyliśmy jasnego pigmentu i metody cieniowania. Dzięki temu uzyskaliśmy efekt delikatnych brwi, które dostatecznie podkreślały oczy ale nie dominowały na twarzy.

Makijaż permanentny ust

Izabela ma piękne duże usta. Nigdy ich nie maluje, dlatego poprosiła o bardzo delikatny makijaż. Spełniliśmy jej prośbę i wykonaliśmy bardzo subtelny makijaż usta, który nie miał zaznaczonego wyraźnego konturu a jedynie lekkie cieniowanie. Delikatny róż bardzo dyskretnie podkreślił usta, wydobył ich piękni i sprawił, że twarz Izabeli nabrała jeszcze więcej kobiecości i uroku.

Metamorfoza na Pięknej – Izabela Gos podczas zabiegów