Patrycja Lewandowska

Patrycja Lewandowska

Makijaż permanentny Metamorfoza na Pięknej – Patrycja Lewandowska

Patrycja Lewandowska ma 25 lat i jest asystentką zarządu. Wolny czas wypełniają jej podróże, jazda na rowerze oraz spotkania z przyjaciółmi. Zgłosiła się do Metamorfozy na Pięknej, ponieważ chce podkreślić swoją urodę. Podczas metamorfozy chciałaby uzyskać fachową poradę stylisty i wizażysty, którzy doradzą jej odpowiedni strój, fryzurę i make-up. Patrycja napisała do nas, że: „Na wiosnę chciałabym też zmienić co nieco w swoim wyglądzie i zminimalizować ilość czasu poświęcanego na poranny makijaż.”

Makijaż permanentny, który wykonaliśmy u Patrycji na pewno zaoszczędzi jej cenny czas. Przede wszystkim jednak podkreśla jej naturalne piękno.

Patrycja Lewandowska podczas zabiegów:

U Patrycji wyrównaliśmy i skorygowaliśmy kształt brwi. Dzięki połączeniu dwóch metod makijażu permanentnego: włoskowej i cieniowania efekt po zabiegu był wyjątkowo naturalny. Na oczach wykonaliśmy mocniejszy makijaż permanentny. Patrycja wybrała kreskę dekoracyjną oka i delikatną kreską dolną. Oczy zyskały głębię, optycznie się powiększyły i stały się bardzo wyraźne. Od teraz porannym makijaż oczu Patrycji będzie wymagał jedynie wytuszowania rzęs i makijaż będzie gotowy! Na koniec zajęliśmy się ustami Patrycji. Ze względu na fakt, że wykonany makijaż permanentny oczu był dość wyraźny, usta musiały pozostać bardzo delikatne. Wyrównaliśmy asymetrię ust powiększając lekko górną wargę, podkreśliliśmy rozmyty kontur i wypełniliśmy usta bardzo naturalnym kolorem.

Metamorfoza

Patrycja Lewandowska

W finale Metamorfozy namówiliśmy Patrycję na zmianę długości i uczesania włosów. Zamiast długich do ramion włosów, które i tak zazwyczaj były spięte w kucyk zaproponowaliśmy krótką, asymetryczną fryzurę w kolorze blond, która sprawiła, że Patrycja zyskała bardzo kobiecy wygląd. Nowa fryzura odkryła zgrabne ramiona i szyję oraz nadała lekkości. Jany makijaż, kolorowe stylizacje i nowa fryzura – oto Patrycja po wiosennej Metamorfozie na Pięknej!