Paulina Grudzińska-Kułak

Paulina Grudzińska-Kułak

Paulina Grudzińska-Kułak to uczestniczka 2 edycji Metamorfozy na Pieknej. Ma 25 lat, mieszka w Sulejówku. Jest masażystką w SPA oraz rehabilitantką dziecięcą. Wolny czas spędza z mężczyznami jej życia – mężem i synem. Wspólnie lubią podróżować, zwiedzać pływać, gotować i dobrze się bawić. Do metamorfozy zgłosiła się „Licząc po prostu na odrobinę szczęścia myśląc, że może wygram. Jak widać udało się! i muszę przyznać, jestem szczęściarą. Wstając rano, zawszę biegnę szybko do lustra aby się umalować, nie potrafię zaakceptować siebie bez makijażu. Czuję się blada, niewyraźna. Oczekiwania odnośnie metamorfozy? To podkreślenie moich atutów, myślę że są nimi oczy. Marzę też o tym, aby ktoś profesjonalnie doradził mi nowy kolor włosów i fryzurę, w której będzie mi do twarzy. Chcę w końcu poczuć się pewną siebie, przebojową kobietą!”

Paulina to kobieta pełna wdzięku i subtelności. Jej atutem istotnie są piękne duże oczy, które przykuwają wzrok swoim niespotykanym błękitem. Nie były jednak wyraźnie podkreślone. W ramach metamorfozy wykonaliśmy zatem makijaż oczu i brwi. Piękny kształt ust zaznaczyliśmy wyraźniejszym kolorem.

Paulina podczas zabiegów makijażu permanentnego

 

Makijaż permanentny Metamorfoza – finał

Oto nowa Paulina! Teraz ma wyraźne spojrzenie, piękne i soczyste usta i nową fryzurę. U Pauliny wykonaliśmy makijaż permanentny ust, oczu i brwi. Zmieniliśmy kolor włosów i fryzurę. Paulina zgodziła się na nasza propozycję i zaczęła nosić grzywkę. Dzięki temu na pierwszym planie twarzy Pauliny są oczy. Zniknęła skromna dziewczyna, teraz jest przebojowa, modna kobieta!