Renata Gałek

Renata Gałek ma 39 lat i prawie dorosłego syna. Z zawodu jest ekonomistą, a obecnie pracuję w firmie multimedialnej. Na co dzień poświęca się rodzinie jak wiele z nas. Zacisze domu wśród bliskich to jest to co bardzo lubi. Swój wolny czas spędza z dobrą książką w ręku, lub na spacerach z mężem i ukochanym psem Neronem. Renata powiedziała nam, że “Po udziale w konkursie mam nadzieję poczuć się atrakcyjną i piękną kobietą. Wreszcie odejść od wizerunku szarej myszki, która mi towarzyszy od jakiegoś czasu. Doda mi to pewności , a na pewno stanie się początkiem nowej przygody”.

U Renaty wykonaliśmy pełny makijaż permanentny. Dzięki niemu jej twarz stała się bardziej wyraźna, oczy podkreślone a usta zyskały pełny kształt i świeży kolor.

Makijaż permanentny brwi

Brwi Renaty były zbyt mocno odsunięte od siebie. Podczas zabiegu skorygowaliśmy ich zbyt okrągły kształt i przedłużyliśmy je w kierunku nosa. Brwi permanentne sprawiły, że twarz zyskała nową oprawę i wyraz.

Makijaż permanentny oczu

Renata ma piękne, duże oczy stworzone do kreski dekoracyjnej. Dlatego właśnie taką wykonaliśmy podczas zabiegu. Oczy powiększyły się i otworzyły. Delikatna kreska na dolnej powiece dopełniła pięknie makijaż i podkreśliła śliczny kształt oczu Renaty.

Makijaż permanentny ust

Usta Renaty miały siny odcień Nadaliśmy im więc żywszy kolor i skorygowaliśmy ich kształt. Podkreśliliśmy bardziej serduszko ust. Po zabiegu makijażu permanentnego usta stały się pełniejsze. W połączeniu z nowym kolorem stały się bardzo kobiece i zmysłowe.

Renata Gałek podczas zabiegów