O nas

Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego

Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak. Centrum powstało w 2011 roku w oparciu o prawie 20letnie doświadczenie i wiedzę w makijażu permanentnym Long-Time-Liner® jego założycielki, Magdy Bogulak. Centrum oferuje zabiegi z zakresu makijażu permanentnego, usuwania makijażu removerem i laserem oraz mikropunktury. Prowadzimy również pełen zakres szkoleń linergistek metody Long-Time-Liner®. Szkolenia prowadzone są w naszym Centrum Szkoleniowym w Warszawie przy ul. Pięknej 52. Jesteśmy również dystrybutorem produktów Long-Time-Liner® na terenie Polski. Produkty można kupić w naszym sklepie internetowym znajdującym się pod adresem: http://sklep.permanentnywarszawa.pl

Zaufaj naszej renomie i doświadczeniu

Planujesz makijaż permanentny? Wybierz makijaż wykonywany metodą Conture® Make-up Long-Time-Liner® – uznawany za najbardziej precyzyjny i bezpieczny  na rynku PMU. Long-Time-Liner® jest na rynku od 35 lat! Sprawdzona i stale udoskonalana niemiecka metoda ma rzesze zwolenników na całym świecie. W Polsce również!

Na rynek polski ponad 20 lat temu wprowadziła ją właścicielka Magdalena Bogulak i jest jej prekursorem w Polsce, a także najbardziej doświadczonym szkoleniowcem.

Magdalena Bogulak, podobnie jak wszystkie linergistki Centrum Makijażu Permanentnego, posiada tytuł Elite TOP Linergist – najwyższy certyfikat marki Long Time Liner®. Swoją wiedzę, talent i kompetencje prezentowały ponadto na wielu Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Polsce zajmując najwyższe pozycje. Regularnie biorą udział w kongresach i konferencjach jako prelegenci i jurorzy w mistrzostwach makijażu permanentnego.

MAGDA BOGULAK  KADRA – ZAUFAJ EKSPERTOM

Kadra Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak to najlepsi specjaliści metody Long-Time-Liner® w Polsce.

 

Magda BogulakMagdalena Bogulak
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner. Prekursor makijażu permanentnego w Polsce. Twórczyni obecnie największego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego

 

Wszystkie linergistki zatrudnione w centrum posiadają certyfikaty Medical Linergist oraz Elite TOP Lingerist. Ten ostatni jest najwyższym certyfikatem marki Long-Time-Liner®. Przyznawany jest tylko na rok. Po tym czasie, aby przedłużyć certyfikat, linergistka musi potwierdzić swoje umiejętności.

Linergistki, Trenerki Long-Time-Liner

Martyna Bogulak
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Iga Bogulak
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Agnieszka Czaja
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Paulina Bacławska
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner. Specjalista w mikropigmentacji medycznej oraz terapii blizn. Oficjalny Trener Technik Mikropunktury na Europę.

Recepcjonistki

Natalia Walkiewicz

Beata Grzeszczyk