Szkolenia Long-Time-Liner

Szkolenia Long-Time-Liner

Makijaż permanentny: Szkolenia Long-Time-Liner – Twój sposób na biznes!

Szukasz sposobu na biznes? Chcesz odnieść sukces? Masz poczucie stylu i piękna? Chcesz dbać o dobre samopoczucie kobiet i ich wygląd? Jeśli tak, zostań specjalistką makijażu permanentnego Long-Time-Liner® Conture® Make-up. Zajmij się zawodowo kreowaniem piękna poprzez makijaż permanentny! Jest on niewątpliwie jednym z najdoskonalszych sposobów na poprawę urody i samopoczucia kobiety. To również Twoja szansa na sukces!

Szkolenia Long-Time-LinerCentrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak jest największym centrum szkoleniowym Long-Time-Liner® w Polsce. To nowoczesne centrum położone w sercu Warszawy oferujące szkolenia dla linergistek metody Long- Time-Liner®. Centrum prowadzi również dystrybucję produktów Long-Time-Liner®. Oferujemy zatem kompleksową obsługę dla wszystkich linergistek metody Long-Time-Liner® w kraju.

Twórcą i właścicielem Centrum jest Magdalena Bogulak, prekursor makijażu permanentnego w Polsce, Licencjonowany trener i szkoleniowiec Long-Time-Liner® Conture® Make-up, która prawie 20 lat temu zapoczątkowała i sprowadziła markę long-Time-Liner® do Polski. Od początku swojej działalności na rynku prowadziła szkolenia dla linergistek. Do dnia dzisiejszego wyszkoliła ponad 300 linergistek w Polsce. Linergistki z jej zespołu po odbyciu szkolenia Long-Time-Liner zdobywają najwyższe miejsca w mistrzostwach makijażu permanentnego.

Dołącz do nas! Szkolimy mistrzów!

W Centrum Szkoleniowym Magdy Bogulak prowadzimy szereg szkoleń dla linergistek będących na różnym poziomie zaawansowania. Poznaj naszą ofertę i wybierz szkolenie odpowiednie dla siebie!