Usuwanie makijażu permanentnego laserem

Usuwanie makijażu permanentnego laseremW Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak usuwamy niechciane makijaże permanentne laserem. Jeśli chcesz zmienić swój wygląd i pozbyć się makijażu, który jest uciążliwy skontaktuj się z nami i umów się na konsultację. Pomożemy Ci odzyskać piękny wygląd i pewność siebie!

Na czym polega zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego?

Podczas zabiegu pigment osadzony w skórze poddawany jest działaniu promieni lasera o specjalnie dobranej długości fal: 1064nm lub 532nm. Pod wypływem działania lasera zniszczeniu ulegają cząsteczki pigmentu zawarte w komórkach skóry. Cząsteczki te i zniszczone komórki są następnie wchłaniane przez układ limfatyczny, a następnie w ciągu kilku następnych dni usuwane w procesie przemiany materii.

W Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak usuwamy makijaż permanentny za pomocą nowoczesnego lasera Q-switch. Technologia Q-Switch nie tylko pozwala skutecznie usuwać makijaż permanentny ale równocześnie pobudza procesy immunologiczne skóry, przez co zmusza ją do szybszej regeneracji.

Laser Q-switch usuwa makijaże permanentne o różnym zabarwieniu i intensywności, także te w postaci tatuaży.

Efekty usuwania makijażu permanentnego laserem

Usuwanie makijażu permanentnego laserem to praca wieloetapowa. Można z jego pomocą usunąć całkowicie makijaż lub znacznie go rozjaśnić. W niektórych przypadkach, zwłaszcza jeśli chodzi o stare, głębokie pigmentacje, makijaż może nie zniknąć całkowicie nawet po kilku zabiegach.

Ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od stanu, rodzaju pigmentacji i użytych barwników w makijażu permanentnym seria zabiegów laserem waha się od 2 do ok 5 w odstępach co 4-6 tygodni. W celu zwiększenia skuteczności i przyspieszenia efektów terapii laserem Q-Switch, ważne jest przestrzeganie zaleceń kosmetologa dotyczących pielęgnacji skóry po zabiegu usuwania makijażu permanentnego laserem.